NowościZlewozmywaki granitowe

Zlewozmywak granitowy Cetus.

Zlewozmywaki granitowe ostatnimi czasy bardzo dobrze się sprzedają. Klienci cenią ten produkt ze względu na jego walory estetyczne, ale i przede wszystkim za działanie w praktyce. Zlewozmywak Cetus polskiej firmy Brenor jest jednokomorowy,  jednak wizualnie może sprawiać wrażenie dwukomorowego dlatego, że jedna część to płytki i elegancki ociekacz.  Ponieważ jest to zlewozmywak o kształcie owalu mamy możliwość montażu z ociekaczem po lewej lub prawej stronie (zlewozmywak jest odwracalny).

Zlewozmywak granitowy Cetus charakteryzuje się wysokim standardem jakości. Produkt posiada atesty PZH, jest m.in. odporny na wysokie temperatury (do 230 stopni C.) oraz co ucieszy każdego zmywającego naczynia – jest bardzo łatwo utrzymać jego czystość.

Zlewozmywak można zamontować w szafkach o szerokości 45 cm i więcej, jego szerokość to 77 centymetrów. Zlewozmywak granitowy Cetus jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu z dużą łatwością dopasujemy go do każdej kuchni.  Zlewozmywak jest dostępny w sprzedaży internetowej w sklepach firmy Promar.

Polecamy kolor jasno piaskowy, jako bardzo uniwersalny (pasuje do większości mebli) oraz ciepły, delikatny i elegancki kolor.

Do nabycia w sklepie Zlewozmywak.PL

Aktualizacja 5 maja 2014 – zlewozmywak został wycofany z dalszej produkcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (6 votes cast)
Zlewozmywak granitowy Cetus., 4.5 out of 5 based on 6 ratings

Jeden komentarz do “Zlewozmywak granitowy Cetus.


  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/e-promar/public_html/zz_info_new/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

    idiotyczna reklama: wytrzymuje temperaturę 270 stopni. A jaka to różnica czy 270 czy 570 jeżeli wystarczy 70 ?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: -2 (from 2 votes)

Możliwość komentowania została wyłączona.